Hakkımızda

Birçok uzman, masalların çocuk gelişimine çok önemli faydalar sağladığını belirtiyor. Yapılan bazı araştırma sonuçları da bu görüşü destekliyor. Masallar, çocukların hayal gücünü geliştiriyor, kelime dağarcıklarının genişlemesine ve okuma kültürünün yerleşmesine imkan tanıyor. Problem çözme becerileri de kazandırarak, zihinsel, fiziksel ve duygusal açıdan olgunlaşmalarına katkılar sağlıyor.

UykuMasali.com ekibi olarak hedefimiz, geçmişten gelen masallarla birlikte, kendi kurguladığımız, yeni, özgün, eğitici ve eğlenceli masalları çocuklarla buluşturmaktır. “Her güne bir masal sloganıyla” çıktığımız bu yolda, Türkiye’deki tüm çocukları bir nebze olsun neşelendirmek ve eğitim süreçlerine katkıda bulunmak en büyük amacımız. Bu amaç doğrultusunda, sürekli kendimizi geliştirerek, daha yaratıcı ve daha güzel masallar türetme gayreti içindeyiz. Çocuklarımızın daha sağlıklı bireyler olarak yetişmesi yolunda bizlere vereceğiniz desteklerden mutluluk ve onur duyarız.

NOT: “Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) www.uykumasali.com’a ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar.”

Her türlü konu ile ilgili bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.